Hurtownia Maryna - zaopatrzenie piekarni, lodziarni, cukierni i gastronomii

Hurtownia Maryna Płock – Zaopatrzenie Lodziarni, Piekarni, Cukierni i lokali gastronomicznych

sprawdź w dziale OFERTA

Magazyny Hurtowni Maryna Płock

Nasza hurtownia istnieje od 1998 roku, specjalizując się w zaopatrzeniu piekarni i cukierni. Zajmujemy się profesjonalną dystrybucją specjalistycznych komponentów spożywczych na terenie całego województwa mazowieckiego, kujawsko­-pomorskiego oraz łódzkiego, realizując także indywidualne zamówienia na terenie całej Polski.

Od początków istnienia firmy naszym priorytetem było zapewnienie wszystkim klientom najwyższej jakości świadczonych usług.
Duży nacisk kładziemy na terminowość dostaw, gdyż cenimy sobie Państwa czas. Dbamy więc o to, by nasze dostawy nie przerywały ciągłości produkcji, a dostarczane towary dawały gwarancję najwyższej jakości smaków i aromatów. Stale inwestujemy w nowoczesnąi specjalistyczną flotę samochodową, dzięki czemu możemy zagwarantować, że dostarczane przez nas produkty zachowają pełną świeżość.

Wszystkie niezbędne informacje na temat oferowanego przez nas asortymentu znajdziecie Państwo w dziale Oferta.

Dlaczego warto nam zaufać?

Nasza hurtownia funkcjonuje na rynku od 1998 roku. Zdobywane latami doświadczenie umożliwia nam zaproponowanie wszystkim naszym klientom konkurencyjnej oferty, dopasowanej do potrzeb. Naszym priorytetem jest terminowość dostaw, najwyższa jakość produktów i 100% świeżość. To właśnie z połączenia tych trzech elementów, wzbogaconych o sekretną recepturę Państwa wypieków, mogą Powstać najsmaczniejsze ciasta, pieczywa i torty.

Nasze atuty:


Zachęcamy do współpracy zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i kontaktu z naszym działem sprzedaży, który udzieli wszystkich niezbędnych informacji i pomoże w wyborze najlepszych produktów.